Tereny Zielone

 

Tereny zielone

         !!!

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem profesjonalnego systemu nawadniającego na swojej posesji prosimy o przesłanie szkicu ogrodu z naniesionymi wymiarami, zaznaczeniu źródła wody oraz ewentualne informacje odnośnie posiadanej  studni (rodzaj studni, wydatek, pompa).

Chętnie wycenimi dla Państwa  taki systemu. Czas oczekiwania na wycenę to ok. 2 tygodni w sezonie (marzec-październik).

Terminy realizacji - montaż systemu-jest uzgadniany indywidualnie i jest uzależniony od ilosci przyjętych zleceń.

Serwis istniejących instalacji przeprowadzamy w okresie październik- marzec. Wszelkie przeglądy i uruchomienia proszę zgłaszać w tych miesiacach.


Pracujemy na markach Hunter, Rain Bird.

- zraszacze rotacyjne

Zraszacze rotacyjne, znakomite do wszelkiego radzaju ogrodów, ponieważ są w stanie spryskać dużą powierzchnię w sposób szybki i sprawny.

zraszacze

- zraszacze statyczne  

Zraszacze statyczne są doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich ogrodów. Wytrzymałe i niezawodne by służyły użytkownikom swą pracą przez długie lata.

zraszacze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- elektrozawory


Elektrozawory otwierając przepływ wody uruchamiają pracę zraszaczy. Oferowane są różne rodzaje elektrozaworów o różnych średnicach i różnym przeznaczeniu.


- sterowniki

Sterownik jest "mózgiem" systemu nawadniania. Steruje otwieraniem elektrozaworów w wybrane dni o zadanej godzinie i uruchamia nawadnianie na żądany okres czasu.


- czujniki pogody


Czujniki, dzięki którym jesteśmy w stanie kontrolawać nasze urządzenia w zależności od panujących warunków atmosferycznych.